fbpx
trarendeitrues

Havalandırmanızda neler dolaşıyor?

Birçok hastalık kirli ve bakımsız klima ünitelerinden kaynaklanır. Kir, toz, birikinti ve mikrobik büyüme sisteminizin hava kanallarında birikir. Mikrobiyal kontaminasyon daha sonra iç mekân havanızda dolaşır ve klima sisteminin verimli bir şekilde çalışmasını zorlaştırır. Kirli kanalların sonuçları, yüksek kullanım maliyetlerinden sınırlı hava tedarikine, pahalı klima bileşenlerinin erken arızalanmasına kadar değişkenlik gösterir. Kirli havanın solunması Hasta Bina Sendromuna ve binalarla ilişkili pek çok hastalığa yol açabilir.

Binanızın hava kalitesi nasıl?

Ar-Dez Sniper uçucu organik bileşikler (VOC) içermez veya üretmez. VOC'ler iç mekân ortamlarında yaygındır, çünkü belirli temizlik maddelerinden, yapıştırıcılardan ve bir dizi inşaat ürününden yayılırlar. Ar-Dez Sniper sisleme sisteminde kullanıldığında VOC'ları oksitleyebilir. Ar-Dez Sniper sadece iç mekân hava kalitesini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda ZEHİRLİ DEĞİLDİR ve çevre dostudur.

Temiz Hava Sistemleri

Klima sistemleri artık mikrobiyal tehditleri ve toksik VOC'leri taşıyan bir araç olmamalıdır. Klima sistemlerinizin bakımını Ar-Dez Sniper ile yapabilirsiniz. Daha temiz, daha yeşil ve daha güvenli bir iç ortam oluşturmak için sisteminizi Ar-Dez Sniper’ın temizleme ve dezenfeksiyon gücünü iç ortamınıza dağıtmak için kullanabilirsiniz. Havalandırma sistemlerinizi düzenli dezenfeksiyon ile maksimum seviyede koruma için Ar-Dez Sniper ile viral ve bakteri salgınları riskini en aza indirebilirsiniz.
Havalandırma Sistemlerinin İdeal Biyosit Ar-Dez Sniper ile Dezenfekte Edilmesinin Faydaları

  • Sağlıklı bir hava solumanızı sağlar
  • Toz akarları, küf, polen, bakteri ve virüs dâhil kirleticileri hedefleyerek devre dışı bırakır
  • Konut, Endüstriyel ve Ticari Binalarda iç hava kalitesinin artırır
  • İç sistem parçalarında mantar ve bakteri birikmesini durdurur
  • Alerjenleri azaltır
  • Hasta Bina Sendromu ve Bina İle İlişkili Hastalıkla Mücadele eder
  • Maksimum koruma için bakteriyel ve fungal sporları etkisiz hale getirir
  • Zararlı VOC'leri, kötü kokuları ve diğer toksikleri dezenfekte eder
© 2020 AR-DEZ SNIPER

Web Tasarım
E2 Fijital