fbpx
trarendeitrues

Spor Salonları

Ar-Dez Sniper Spor dünyasını bakteri, virüs ve küfe karşı koruyor.

Spor alanlarında kötü kokulara son verin!

Günümüzde bakteriyel ve viral enfeksiyonlarda artış gözlenmekte. Profesyonel spor dünyası da bunun dışında değil. Ortak soyunma odaları, havuzlar, duşlar ve enfeksiyon kapmış diğer sporcular  ile fiziksel  ve hava teması nedeniyle profesyonel sporcularda bu tür enfeksiyonlara maruz kalma riski daha yüksektir. Bu durumlarda, geleneksel yöntemler ile yeterli koruma sağlamak güçtür. Bu enfeksiyonlara neden olan organizmalar, kimyasal dezenfektanlara ve temizleyicilere gitgide daha fazla direnç geliştirmekteler. Geleneksel dezenfektan ürünler, hassas malzemeler üzerinde kullanılmaya uygun değildir ve zehirlidir. Çalışanlarınızın ve misafirlerinizin zehirli temizlik malzemeleri ile temas etmemesi gerekmektedir.

Ar-Dez Sniper’ın cilde, göze, soluma veya ağız yolu ile teması durumunda toksik olmadığına dair EPA (ABD ÇEVRE KORUMA AJANSI) sertifikası bulunmaktadır. Kayıtlı ve onaylıdır.

**Mikrobik Atıkların Semptomları:

Öksürük, göğüs sıkışması, ateş, titreme, kas ağrıları, alerjik tepkiler.

**Uçucu Organik Bileşikler ile temasın yol açtığı Semptomlar:

Bulantı, kusma, burun kanamaları, göz rahatsızlığı, burun ve boğaz rahatsızlıkları, baş ağrısı, yorgunluk, baş dönmesi, alerjik deri reaksiyonu, solunum güçlüğü (nefes alış-verişlerin kısalığı)

Sigara, banyo, ter, idrar, kusmuk ve daha fazla koku için harika bir koku gidericidir. Bütün her yerde dezenfeksiyon ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Maksimum koruma ve kokuların giderilmesi için Banyo, duş, tuvalet, soyunma odaları, dolaplar, ekipmanlar, üniforma, kask, yastıklar, zemin her türlü spor malzemeleri alet ve araçları, virüs veya mantar olan herhangi bir alana  sisleme, spreyleme, paspaslama yöntemleri ile uygulama yapabilirsiniz. Antialerjik, biyolojik ve zararlı koku içermeyen bir üründür. Uygulama esnasında tüm çalışanlar ve sporcular ortamda bulunabilir. Zararı yoktur. Kalıntı bırakmaz. Durulama gerektirmez.

Bu güçlü yeşil ürün ile HVAC (Havalandırma) sistemlerinizi iyileştirerek ve yaşam alanlarınızı daha kaliteli hava sirkülasyonu ile güvenli bir ortam yaratabilirsiniz.

MRSA enfeksiyonları küçük kırmızı şişlikler olarak başlar. Sivilce, çıban veya örümcek ısırığına benzerler ve hızla cerrahi müdahale gerektiren derin ağrılı apselere dönüşebilirler. Bakteriler bazen hayatı tehdit eden enfeksiyonlara sebep olarak vücudunuzun derinliklerinde yuvalanabilirler. MRSA ise spor ekipmanlarının ortak kullanımıyla yayılabilir. Bir şeye dokunurken sizden önce MRSA’lı birinin ona dokunup dokunmadığını bilemezsiniz. Ancak Ar-Dez Sniper kullanarak çalışanlarınızı ve sporcuları bundan koruyabilirsiniz. Tavsiye üzerine Ar-Dez Sniper kullananlar, Ar-Dez Sniper’ın uygulandığı tesislerde salgınların durduğunu bildirmişlerdir.

© 2020 AR-DEZ SNIPER

Web Tasarım
E2 Fijital