fbpx
trarendeitrues

Restorasyon Dezenfeksiyonu

RESTORASYONDA YENİ NESİL AR-DEZ SNIPER TEKNOLOJİSİ

KÜF ARTIK DÜŞMANINIZ DEĞİL!

AR-DEZ SNIPER, küflerin etkin bir şekilde giderilmesinin doğa dostu bir yanıtıdır. Küf, aynı zamanda gerekli önlemler alınmadığı takdirde milli kültürümüzün değerli yapılarına ve eserlerine ciddi zararlar verebilir.

AR-DEZ SNIPER  Stachybotrys chartarum, Penicillium, Aspergillus, Cladosporium, Fusariumand ve daha fazlasını yok eder. AR-DEZ SNIPER EPA sertifikalı doğa dostu bir fungisittir. Bugün küf tedavisinde kullanılan pek çok ürün EPA sertifikalı fungisit değildir ve küf problemleri ortadan kaldırma konusunda yetersizdir. Çamaşır suyunun küfleri yok ettiğine dair yaygın bir inanç vardır. Ancak ağartıcılar bile küf ve küf sporlarını öldürmek için çok zayıf ve etkisizdir. Ayrıca, çamaşır suyunun küfleri yok etmek için kullanılması tavsiye edilmez, EPA sertifikalı bir fungisit değildir. Eğer küfleri etkili olarak yok etmek istiyorsanız, AR-DEZ SNIPER kullanın. AR-DEZ SNIPER  gerçek bir sporisiddir. Küf ve sporları inaktive eder.

 

HASAR RESTORASYONU

  • Su Baskını: Sel ve su basmaları durumunda kurumaya başlar başlamaz AR-DEZ SNIPER kullanılması küf oluşumunu engeller. 
  • Lağım Pisliği: AR-DEZ SNIPER kanalizasyon taşmalarının ardından rahatlıkla kullanabileceğiniz etkili bir bileşendir. Organik bileşikler karşısında iyi bir dezenfektandır. AR-DEZ SNIPER hızla E coli ,salmonella ,fecal coliform ( fermantasyona sebep olan bakteriler) yok eder kötü kokulara sebep olan sorunları ortadan kaldırır.
  • Yangın: Yangından sonra birçok yapı temizlenemeyen koku yüzünden kullanılamaz durumdadır. AR-DEZ SNIPER geleceğin çevresel restorasyon teknolojisidir. AR-DEZ SNIPER'ın  eşsiz formülasyonu yangının sebep olduğu kokuyu hedefler; birikmiş dumanı moleküllere parçalar. Duvarlarda, mobilyalarda, yer kaplamalarında vb. yerleşmiş kalıntıları temizler, kumaş malzeme üzerinde de kullanılabilir.
© 2020 AR-DEZ SNIPER | Web TasarımE2